Doporuč a získej
Doporučte nás svým blízkým a dostanete slevu.
Vysněný tarif
Vytvořte si vlastní tarif na míru.

Aplikace na doma

Zůstat doma a nevycházet může mít svá pozitiva. Připravili jsme si pro vás několik aplikací, které vám chvíle strávené doma rozhodně zpříjemní.

 

Milí zákazníci a mobilní fanoušci,

stávající situace, se kterou se potýká nejen Česká republika, ale celý svět si žádá řadu opatření, které je potřeba respektovat. Je nám jasné, že ne každému může vyhovovat, být neustále doma nebo jít jen do práce a pak hned zase domů. Na druhou stranu žijeme v době, která nám dala neuvěřitelné technické možnosti. Proč si tak chvíle strávené doma nezpříjemnit pomocí vašich mobilních mazlíčků?

 

Důležité je, naplánovat si čas

Také bojujete s tím, že nevíte, jak si naplánovat denní harmonogram? Ráno vstanete, zkontrolujete e-maily a začne se na vás hrnout jeden úkol za druhým. Vyzkoušejte některé aplikace, které vám usnadní váš time management.

Any.DO

Aplikace nabídne přehlednou správu úkolů v krásném grafickém kabátku. Pomocí této aplikace dokážete plánovat jednotlivé úkoly. Ukládat je podle priorit. A samozřejmě si odškrtávat to, co už jste udělali. Velkou výhodou je také to, že aplikace dostala českou lokalizaci.

Google PlayiOS

Evernote

Kdo by neznal tuhle legendární aplikaci. Ta dokáže synchronizovat poznámky a úkoly napříč různými zařízeními. Je totiž závislá na jednom přihlašovacím účtu. Poznámky, které si napíšete třeba večer na mobilu, tak jednoduše najdete na tabletu nebo počítači. Aplikace je opravdu komplexní a kromě ToDo listu ji tak můžete využít i jako komunikační prostředek. Umožňuje totiž chatovat se svými pracovníky a zadávat jim tak úkoly.

Google PlayiOS

 

Když si vzpomenete na video z dovolené

Chvíle, které v současné době musíme trávit doma, můžou vést k tomu, že si po dlouhé době sednete ke všem těm videím z dovolených a prostě je sestříháte. Nepotřebujete k tomu počítač nebo drahý software. Váš mobilní telefon to zvládne za vás.

KineMaster

Díky aplikaci KineMaster se stanete opravdovým mistrem střihu. Můžete v ní vytvářet projekty videí, které máte v galerii a poté je jednoduše upravovat ve velice intuitivním prostředí. Aplikace vám nabídne časovou osu, do které jednoduše přidáváte fotky nebo videa. Pomocí přechodů pak nastavíte, jak mají jednotlivé sekvence přecházet. Samozřejmostí je také přidání textu, nálepek a dokonce i mluveného slova. Jediné, s čím se musíte ve free verzi smířit, je vodoznak aplikace. Ten jde ovšem odstranit za jednorázový poplatek ve výši 98 Kč.

Google PlayiOS

VivaVideo

Druhou aplikací, kterou si můžete vyzkoušet jako začínají filmař je VivaVideo. V porovnání s předchozí KineMaster je o něco menší. Zejména z pohledu funkcí a nastavení. VivaVideo je určena pouze pro střih a její free verze je omezena pouze na 5minutové video. Nevýhodou může být také to, že základní výstup je pouze v HD rozlišení. Po dokoupení dalších balíčků se z aplikace ovšem stane opravdu zajímavý titul. Výhodou je rozhraní aplikace, které je vertikální, tedy čistě na mobilní telefony.

Google PlayiOS

 

Pohoda, relax a hlavně hudba

Jak si nejlépe zpříjemnit chvíle doma než poslechem skvělé hudby? Streamovací služby na přenos hudby zná určitě každý. Mezi hlavní tahouny patří např. iMusic, Spotify nebo Google Play music. Znáte ale i jiné alternativy?

Amazon music

Hudební službu od amerického giganta by si neměl nikdo nechat ujít. Využijí ji hlavně uživatelé služby Prime, která je také od Amazonu. Velkou výhodou této streamovací služby je to, že si ji nejvíce užijí vlastníci chytrých reproduktorů Amazon Echo. Služba s nimi totiž úžasně komunikuje. Nenabízí ovšem předplatné zdarma a českou lokalizaci.

Google PlayiOS

Deezer

Služba Deezer patří spíše mezi menší a prozatím nechce měřit síly s giganty. Jde si zkrátka svou vlastní cestou. Za zmínku ale rozhodně stojí. Zamilovat si ji můžete třeba z toho důvodu, že prostředí je kompletně v češtině. Služba je také doplněna českými playlisty. Výhodou je nabídka různých tarifů předplatného. Kromě klasického měsíčního a rodinného nabízí i omezený účet zdarma. Poslouchat hudbu můžete jak prostřednictvím chytrého zařízení, tak i přes webový prohlížeč.

Google PlayiOS

 

Na hraní se čas najde vždycky

Abychom to měli kompletní, tak musíme zmínit i největší herní trháky. Odpočinout si po těžké práci musí každý. Co si tedy nainstalovat nějakou zábavnou hru a na chvíli prostě vypnout?

Mario Kart Tour

I když je Itálie v posledních dnech skloňována v tom negativním slova smyslu, tak nesmíme zapomínat ani nejslavnější italskou ikonu v herním průmyslu. Řeč není o nikom jiném než o Mariu. Nastartujte motokáry a vyrazte na trať. Buď se samotným Mariem nebo s jeho kamarády. Můžeme vás ujistit, že o zábavu nouze rozhodně nebude.

Google PlayiOS

Call of Duty: Mobile

Znát tuhle hru musí opravdu každý. Jedná se o mobilní adaptaci stejnojmenné počítačové hry. Nejde ovšem jen o nějakou střílečku. Call of Duty: Mobile nabízí komplexní multiplayerovou zábavu. Hlavní výhodou je přesné a pohotové ovládání, svižná hratelnost a krásné grafické zpracování. Hra navíc nabízí několik herních módů. Těšit se můžete např. na frontline, team deathmatch nebo search & destroy. Po zdolání 7. úrovně se vám navíc otevře battle royale.

Google PlayiOS

Věříme, že si z jednotlivých aplikací každý něco vybere. Přejeme vám spoustu zdraví a plno domácí zábavy.
Váš 99mobile